GSM: 0 (541) 741 39 36   SABİT: 0(276) 474 55 40
Yolum Test Videosu İZLEYİN. Veya Videolar sayfasına ULAŞIN.
FACEBOOK
meltem solvideolarfiyatlarkatalokbrosurkapida odemetermometren11telefonyardimmeltem sag

YENİ..! "BILDIRCIN YOLMA  APARATI" ve "TAVUK YOLMA  APARATI" Matkaba yolma aparatı takarak tavuk, bıldırcın veya kuş tüyü temizlemek için.

YOLMA MAKİNALARIMIZ YENİLENDİ VE ÇEŞİTLENDİ. 2 YIL SERVİS ÖMÜR BOYU KULLANIM GARANTİLİ..
İddia ediyoruz: "Yapı ve kullanım kalitesinde daha üstünü yok..! Dileyen araştırabilir, kıyaslayabilir"

Banka Hesap Numaramız

YOLMA MAKİNESİ SİPARİŞİ İÇİN ÖDEME VE BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ.

Makina Sipariş Yöntemleri:

  • Kapıda Ödeme (Kredi kartı & Nakit)
  • Telefon Mail Order
  • Banka Havalesi

Banka Hesap Bilgisi:

Türkiye İş Bankası
Uşak Eşme Şubesi
Hesap sahibi: Selami Küçük
Şube No:3710
Hesap No:0420879
IBAN: TR53 0006 4000 0013 7100 4208 79

Adres:Şehitalibey Mh. Arap Doktor Cad.
No:62 Eşme / UŞAK

  • Hits: 2972

Yolma Makineleri Fiyatlar

MELTEM TAVUK YOLMA MAKİNESİ FİYATLARI 2018

Tüy Yolma Makinası ve diğer makine fiyatları için güncel sitemiz www.meltemmakina.com a bakınız
 MAKİNALAR KAPIDA ÖDEME GÖNDERİLİR. 
YURT DIŞI SATIŞLAR KDV DAHİL FİYATLAR ÜZERİNDEN FATURALANDIRILIR.

Tags: yolma makinası fiyatları yolma makinesi fiyatları tavuk yolma makinesi fiyat 2. el tavuk yolma meltem yolma makinesi tavuk temizleme makinesi fiyatları tavuk tüy yolma makinesi fiyatları 2 el tavuk yolma makinesi ikinci el tavuk yolma makinesi fiyatı sahibinden satılık tavuk yolma makinesi tavuk kuru yolma makinesi fiyatları tavuk yolma makinesi fiyatı ne kadar tavuk yolma makinesi ikinci el hindi yolma makinesi fiyatları tüy yolma makinesi fiyatları kaz yolma makinesi fiyatı meltem yolma makinesi fiyatları tüy makinesi fiyatları meltem yolma makineleri fiyatları tavuk yolma makinesi fiyatları tavuk soyma makinesi fiyatları

  • Hits: 19946

Şirketimiz

sirket logo 3aMeltem Yolma Makinaları şahsımın 15 yıllık iş tecrübesi üzerine 1994 te kurulmuş Meltem ısı ile iş ortaklığı yaparak 2013'te kümes hayvancılığı ekipmanları sektörüne başlamamızla piyasaya çıkmıştır.Kümes hayvancılığı ekipmanları ürün yelpazesinin çeşitlilik göstermesiyle beraber biz sadece tüy yolma makinelerine yönelerek bu alandaki ülkemizde bulunan üretim eksikliğini endüstriel yolma makinaları imalatına başlayarak herkese göre her kanatlı hayvana göre farklı modellerde yolma makineleri üreterek onbinlerce kişinin beklentisine hitap eden makinalar geliştirdik.

 

meltem yolma makinesi sirketi 1

Yıllarca sanayilerde siparişle derme çatma yaptırılan yolma makinelerini endüstriel ve işlevsel olarak geliştirip yurdun her köşesindeki üreticinin edinebileceği ve ulaşabileceği konuma getirdik. Müşteri ilişkilerinde kesinlikle vazgeçmeyeceğimiz dürüstlük ve imalattaki kalite anlayışımızla işe start verdiğimizden bu yana ülkenin her bir köşesinde bir çok dostluklar kazandık ve takdir topladık. Otomatik tavuk yolma, hindi yolma, kaz veya bıldırcın yolma sistemlerinden ziyade ülkemizde ticari anlamda tavukçuluk hindicilik yapan kaz yetiştiren veya bıldırcın çiftliği işletenlerle beraber şahsı adına bahçesinde veya çiftliğinde kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan on binlerce yurttaşımızın kesim sonrası tüy yolma işini yapabileceği farklı tür ve boylarda tüy yolma makinaları imalatı ve satışı yapmaktayız.

  • Hits: 2837

Servis ve Yedek Parça

makine servisİMALAT VE SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM YOLMA MAKİNELERİNİN GARANTİ ŞARTLARI SERVİS VE YEDEK PARÇA TEMİNİ İÇİN OLASI DURUMLARDA  BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Tüm modellerimiz elektrik motorları da dahil üretimden kaynaklı arızalara karşı servis garantili olarak gönderilir.Garanti süresi içinde olan arızalarda kullanıcı bizimle irtibata geçerek makinayı kargo dahil iletişim sayfasındaki adresimize ücretsiz servise gönderebilir.Garanti süresi dışındaki arızalar ve yedek parça temini için 10 yıl parça garantisi verdiğimizi unutmayın.

 

  • Hits: 3096

tavuk islatma sulu yolum 1

Tüy Yolma Makinelerini Tavuk Kaz Hindi Tüy Yolumunda Kullanmadan Önce Sağlıklı ve Temiz bir Yolum İçin Lütfen İstenen Talimatlara Uyunuz..!

Meltem Tüy yolma makineleri kullanım kılavuzundaki talimatlara uygun kullanılmalıdır.%100 tam ve temiz bir tüy yolumu için hayvanın vücut ısısını kaybetmemesi, su sıcaklık derecesi, ıslatma süresi gibi yolum öncesi kullanıcının dikkat etmesi gereken hususlara uyulması gerekmektedir. Meltem sulu tüy yolma makinelerinde tüy yolumu kolay ve seridir. Daha önce yolma makinesi kullanmamış veya yolum işlemi hakkında tecrübesi olmayan kişilerin hayvanları kesmeden önce en az 5 dakikasını ayırıp kullanım kılavuzunda sulu yolma nasıl yapılır bölümünü okumalarını tavsiye ediyoruz.

  • Hits: 3161

Diğer Makaleler...

Meltem Tavuk Yolma Makineleri
(0276) 474 55 40
(0541) 741 39 36
Meltem Tavuk Yolma Makinesi
Tavuk Tüy Yolma Makinesi