GSM: 0 (541) 741 39 36   SABİT: 0(276) 474 55 40
Yolum Test Videosu İZLEYİN. Veya Videolar sayfasına ULAŞIN.
meltem solvideolarfiyatlarkatalokbrosurkapida odemetermometren11telefonyardimmeltem sag

YENİ..! "BILDIRCIN YOLMA  APARATI" ve "TAVUK YOLMA  APARATI" Matkaba yolma aparatı takarak tavuk, bıldırcın veya kuş tüyü temizlemek için.

Bu site henüz güncellenmemiştir. Yeni modellerimizi güncel sitemizde incelemek için TIKLAYINIZ

Banka Hesap Numaramız

YOLMA MAKİNESİ SİPARİŞİ İÇİN ÖDEME VE BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ.

Makina Sipariş Yöntemleri:

  • Kapıda Ödeme (Kredi kartı & Nakit)
  • Telefon Mail Order
  • Banka Havalesi

Banka Hesap Bilgisi:

Türkiye İş Bankası
Uşak Eşme Şubesi
Hesap sahibi: Selami Küçük
Şube No:3710
Hesap No:0420879
IBAN: TR53 0006 4000 0013 7100 4208 79

Adres:Şehitalibey Mh. Arap Doktor Cad.
No:62 Eşme / UŞAK

  • Hits: 3928

Yolma Makineleri Fiyatlar

MELTEM YOLMA MAKİNELERİ FİYATLARI 2018

M1 Ev Tipi Yolma Makinası tavuk ördek kaz hindi Kdv Kargo dahil: 1.250 TL.

M2 Merdaneli endüstriel tavuk ördek kaz hindi Kdv Kargo dahil: 1.600 TL.

KT-7 Normal Tavuk Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.150 TL.

KKT-7 Broiler Hassas Tavuk Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.200 TL.

KT-10 Normal Tavuk Hindi Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.350 TL.

KKT-10 Broiler Hassas Tavuk Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.400 TL.

KT-15 Normal Tavuk Hindi Kaz Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.725 TL.

KKT-15 Broiler Hassas Tavuk Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.750 TL.

KT-30 Normal Tavuk Hindi Kaz Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 3.300 TL.

KKT-30 Broiler Hassas Tavuk Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 3.400 TL.

B-15 Bıldırcın Yolma Makinası Kdv Kargo dahil: 2.050 TL.

7 lik VE 10 luk yolma makinelerinin bıldırcın yolma aparatı Kdv Kargo dahil: 750 TL.

Matkaplı Tavuk ve Kuş Yolma Aparatı. Kdv Kargo Dahil:130 TL.

120 lik Elektrikli Islatma Kazanı. Kdv Kargo dahil: 1.950 TL.

160 lik Elektrikli Islatma Kazanı. Kdv Kargo dahil: 2.100 TL.

200 lük Elektrikli Islatma Kazanı. Kdv Kargo dahil: 2.250 TL.


 MAKİNALAR ÜCRETSİZ KARGO OLARAK KAPIDA ÖDEME GÖNDERİLİR.
YURT DIŞI SATIŞLAR KDV HARİÇ FİYATLAR ÜZERİNDEN FATURALANDIRILIR.

Tags: tavuk yolma makinesi tavuk yolma makinası tüy yolma yolma makinası fiyatları yolma makinesi fiyatları tavuk yolma makinesi fiyat tüy yolma makinesi tavuk temizleme makinesi fiyatları tavuk tüy yolma makinesi fiyatları ikinci el tavuk yolma makinesi fiyatı sahibinden satılık tavuk yolma makinesi tavuk kuru yolma makinesi fiyatları tavuk yolma makinesi fiyatı ne kadar tavuk yolma makinesi ikinci el hindi yolma makinesi fiyatları tüy yolma makinesi fiyatları kaz yolma makinesi fiyatı meltem yolma makinesi fiyatları tüy makinesi fiyatları meltem yolma makineleri fiyatları tavuk yolma makinesi fiyatları tavuk soyma makinesi fiyatları tavuk yolma makinesi kaç lira tavuk yolma makinesi sahibinden

  • Hits: 6108

Şirketimiz

sirket logo 3aMeltem Yolma Makinaları şahsımın 15 yıllık iş tecrübesi üzerine 1994 te kurulmuş Meltem ısı ile iş ortaklığı yaparak 2013'te kümes hayvancılığı ekipmanları sektörüne başlamamızla piyasaya çıkmıştır.Kümes hayvancılığı ekipmanları ürün yelpazesinin çeşitlilik göstermesiyle beraber biz sadece tüy yolma makinelerine yönelerek bu alandaki ülkemizde bulunan üretim eksikliğini endüstriel yolma makinaları imalatına başlayarak herkese göre her kanatlı hayvana göre farklı modellerde yolma makineleri üreterek onbinlerce kişinin beklentisine hitap eden makinalar geliştirdik.

 

meltem yolma makinesi sirketi 1

Yıllarca sanayilerde siparişle derme çatma yaptırılan yolma makinelerini endüstriel ve işlevsel olarak geliştirip yurdun her köşesindeki üreticinin edinebileceği ve ulaşabileceği konuma getirdik. Müşteri ilişkilerinde kesinlikle vazgeçmeyeceğimiz dürüstlük ve imalattaki kalite anlayışımızla işe start verdiğimizden bu yana ülkenin her bir köşesinde bir çok dostluklar kazandık ve takdir topladık. Otomatik tavuk yolma, hindi yolma, kaz veya bıldırcın yolma sistemlerinden ziyade ülkemizde ticari anlamda tavukçuluk hindicilik yapan kaz yetiştiren veya bıldırcın çiftliği işletenlerle beraber şahsı adına bahçesinde veya çiftliğinde kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan on binlerce yurttaşımızın kesim sonrası tüy yolma işini yapabileceği farklı tür ve boylarda tüy yolma makinaları imalatı ve satışı yapmaktayız.

  • Hits: 2605

Servis ve Yedek Parça

İMALAT VE SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM YOLMA MAKİNELERİNİN GARANTİ ŞARTLARI SERVİS VE YEDEK PARÇA TEMİNİ İÇİN OLASI DURUMLARDA  BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

 KULLANIM VE GARANTİ ŞARTLARI

Kullanıyor olduğunuz makine mekanizma ve kasa olarak malzeme ve işciliğiyle dayanıklı ve tam yolum performansı alınabilecek şekilde el işçiliği ile üretilmiştir.

Tüm Meltem Tüy Yolma Makinaları satın alındığı tarihten itibaren normal kullanım şartlarında üretimden kaynaklanan arıza ve hatalar sonucunda üretici firma tarafından onarım garantilidir.
Kullanım olarak;

• Darbe görme
• İçine farklı nesneler koyarak çalıştırma
• Tüy yolumundan farklı amaçlarda kullanma
• Aşırı yükleme
• Tahliye oluğundan tutarak taşıma
• Kazanlı makinalarda içine yükleme yapıldıktan sonra çalıştırma
• Rutubetli ortamlarda depo etme

yolma makinesi kullanimi 1

gibi durumlar dışında normal ve istenilen şartlarda çalıştırılarak kullanıldığı durumda üretimden kaynaklanan hata ve arızalara karşı üretici firma tarafından onarım garantilidir .

Tüy yolma parmakları kauçuktan imal edildiği için esneklik ve dayanıklılığı yüksektir, ama makina sürekli güneş altında bulundurulduğunda yolma parmakları deforme olur. Yolma parmaklarının makina henüz garanti süresi içierisindeyken yenileme garantisi yoktur. Bunun için makinanızı direk güneş ışığına maruz kalan ortamlarda çalıştırmayınız kullanılmayan zamanlarda da güneş görmeyen ortamda depo ediniz.. Parmakların deforme olması durumunda bıçakla kazan üzerinden kesilip çıkartılarak yeni parmaklar takılabilir.

Yolma parmakları değişimi durumunda makinaya takılacak yeni parmakların, kesim yapılan hayvanların vücut ve tüy yapısına uygun yolum performansı alınabilecek türde olmasına dikkat ediniz.

Tüm modellerimiz elektrik motorları da dahil üretimden kaynaklı arızalara karşı servis garantili olarak gönderilir.Garanti süresi içinde olan arızalarda kullanıcı bizimle irtibata geçerek makinayı kargo dahil iletişim sayfasındaki adresimize ücretsiz servise gönderebilir.Garanti süresi dışındaki arızalar ve yedek parça temini için 10 yıl parça garantisi verdiğimizi unutmayın.

Tüy yolma makinanız Türkiye sınırları içerisinde normal kullanım şartlarında üretimden kaynaklı arızalara karşı satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl üretici firma tarafından arıza onarım garantisi kapsamındadır.

  • Hits: 4323

tavuk islatma sulu yolum 1

Tüy Yolma Makinelerini Tavuk Kaz Hindi Tüy Yolumunda Kullanmadan Önce Sağlıklı ve Temiz bir Yolum İçin Lütfen İstenen Talimatlara Uyunuz..!

Meltem Tüy yolma makineleri kullanım kılavuzundaki talimatlara uygun kullanılmalıdır.%100 tam ve temiz bir tüy yolumu için hayvanın vücut ısısını kaybetmemesi, su sıcaklık derecesi, ıslatma süresi gibi yolum öncesi kullanıcının dikkat etmesi gereken hususlara uyulması gerekmektedir. Meltem sulu tüy yolma makinelerinde tüy yolumu kolay ve seridir. Daha önce yolma makinesi kullanmamış veya yolum işlemi hakkında tecrübesi olmayan kişilerin hayvanları kesmeden önce en az 5 dakikasını ayırıp kullanım kılavuzunda sulu yolma nasıl yapılır bölümünü okumalarını tavsiye ediyoruz.

  • Hits: 4453

Diğer Makaleler...

Meltem Tüy Yolma Makineleri
(0276) 474 55 40
(0541) 741 39 36